بروزترین پروژه های ایرانی داک
خانه » درباره ما

درباره ما

Request

سایت ایرانی داک پایگاه علمی سالم در زمینه پروپوزال، پایان نامه، مقاله، پروژه و تحقیقات کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترای می باشد؛ عملکرد تخصصی، پژوهشگری ، احاطه بر موضوع ، توجه به اصول، ضوابط و معیار های علمی ، دانش روز ، توانمندی حرفه ای، آن تایم بودن و پذیرش مسئولیت کامل مشاوره پروژه ها و تحقیقات متقاضی از ویژگی های عملکردی متخصصین کارآزموده این مجموعه علمی ـ فرهنگی است.

موضوع و زمینه فعالیت پژوهشگاه: ارئه خدمات دانشجویی و فروش محصولات انتشاری

نام و نام خانوادگی مسئول سایت : مهندس رضا فقاهتی

نکته : قیمت های مندرج در سایت برای محصولات معتبر بوده و خریدار در هنگام خرید فقط قیمت های درج شده را پرداخت می نماید.

انصراف از دریافت خدمت و روش‌های بازپرداخت وجه:در صورتی که شخص  پس از خرید، محصول مورد نظر وی با توضیحات مندرج در سایت مطابقت نداشته باشد با تماس با بخش پشتیبانی سایت می تواند با ارائه مدارک وجه پرداختی خود را دریافت کند.

مالیات بر ارزش افزوده : کالا یا محصولات سایت مشمول مالیات نمی‌باشند و  در فاکتور هیچ هزینه ای بابت مالیات دریافت شود.

مدت زمان اعتبار قیمت ارائه شده برای فروش محصولات و خدمات : کلیه قیمت های سایت بمدت یک سال تا تاریخ یکم فروردین ماه هزار و سیصد و نود هفت معتبر می باشد.

 خدمات پس از فروش : در صورتی که خریدار پس از خرید یک محصول بخواهد تعداد صفحات محصول خود را افزایش  دهد با دریافت هزینه توافقی انجام می پذیرد.

برخی از خدمات دیگر

  1. تنظیم طرح پروپوزال و فصول پایان نامه
  2. مشاوره مقاله در تمام رشته ها، تنظیم پرسشنامه پایان نامه، استاندارد؛ دارای روایی و پایایی
  3. رفع نقص پایان نامه ها
  4. ویرایش پایان نامه ها
  5. انجام تحقیقات دانشجویی در اسرع وقت
  6. و خدمات دیگر

جهت برقراری ارتباط و سفارش می توانید با ایمیل و شماره تلفن زیر تماس حاصل فرمایید

contact

همراه: ۰۹۳۵۳۶۰۱۲۹۱

با تشکر

مدیریت سایت

پایان نامه عدالت سازمانی و رفتار شهروندی سازمانی

شرح مختصر: با گذر از بوروکراسی و نظام سلسله مراتبی و رسیدن به نظام‌های دموکراتیک و ارزش‌های انسانی، توجه به افراد سازمان همانند شهروندان یک جامعه ضرورتی جدی به خود گرفته است و شهروندان به عنوان یکی از منابع بسیار با اهمیت تلقی می‌شوند. سازمان‌های امروز به خصوص در کشورهای در حال توسعه تأکیدشان بیشتر بر نقش کارکنان در حیطه ... بیشتر بخوانید »

پایان نامه رویکردهای برنامه ریزی آرمانی در مقابل ارزیابی کارایی درتحلیل پوششی داده ها

شرح مختصر: ارزیابی عملکرد سازمان ها در جهت گیری تصمیمات آتی آنها نقش اساسی دارد. در این راستا می‌بایست میزان کارایی و بهره‌وری سازمان‌ها مورد محاسبه قرار گیرد، تا از این طریق بتوان در تصمیم سازی‌های آتی روند رشد اقتصادی را زیر نظر داشت. در عصر حاضر دستیابی به رشد اقتصادی از طریق ارتقای بهره‌وری، از مهمترین اهداف اقتصادی کشورها ... بیشتر بخوانید »

پایان نامه رابطه بين سرمايه انساني استراتژيک با بهبود عملکرد مالي

شرح مختصر:       سرمايه انساني استراتژيک يکي از مهمترين اجزاي سرمايه هاي فکري در مديران مالي است. زيرا منبع اصلي خلاقيت است. اين نوع دارايي ها دانشي ضمني در افراد سازمان است که يکي از عوامل حياتي تاثير گذار بر عملکرد هر سازماني است (کريمي،1393،99)[1].  شايد منابع انساني ضروري ترين و حياتي ترين منبع فرآيند هاي سازمان باشد زيرا ايده ... بیشتر بخوانید »

پایان نامه تاثیر نظام تصمیم گیری و خودمدیریتی کارکنان بر بهبود عملکرد مالی

شرح مختصر: فرایند تصمیم‌گیری در دو موقعیت متفاوت آغاز خواهد شد. در یک موقعیت که مبنتی بر مدیریتی منفعل می‌باشد شرایط و تحمیل درون و برون سازمانی، مساله‌ای را پیش روی مدیر قرار می‌دهد و مدیر به ناچار می‌باید راه‌حلی را برای حل مشکل بیابد. در موقعیت دیگر که مبتنی بر مدیریتی فعال و تعاملی می‌باشد، مدیر شناسایی فرصت های ... بیشتر بخوانید »

پایان نامه تأثیر اقدامات رهبری بر اولویتهای رقابتی و عملکرد گروهی واحدهای تولیدی

شرح مختصر: امروزه مدیران واحدهای تولیدی با مشکل واقعی تلاش برای هدایت واحدهای خود در یک محیط نامطمئن و متغیر و توافق بر سر پیگیری انواع برنامه­های کاربردی و عملی روبه‌رو هستند. پرسشی که در اینجا مطرح است، آن است که سازمان­های امروزی چگونه می­توانند در شرایطی که محیط نامطمئن است، تکنولوژی در حال تغییر مستمر است و رقابت بر ... بیشتر بخوانید »

پایان نامه بررسي رابطه بين پاداش‌ها و انگيزش كاركنان بانك ملی

شرح مختصر: منابع انساني و دانش مديريت، امروزه به عنوان سرمايه­هاي مهم و رقابتي سازمان ظهور پيدا كرده­اند، و مديران منابع انساني آگاه به اهميت منابع انساني، قادر به ايجاد مزيت رقابتي براي آينده سازمان خواهند بود. اين تغيير جايگاه، براي منابع انساني باعث توجه بیش‌تر نسبت به ارزش منابع انساني در جهت توسعه نقش‌های استراتژيك شده است (تونکه نژاد ... بیشتر بخوانید »

پایان نامه بررسی موانع اجرایی در استقرار نظام بودجه ریزی عملیاتی

شرح مختصر: تحولات و پیچیدگی‌های عصرحاضر نياز دولت‌ها را جهت اعمال تدابيري منطقي به‌خصوص اقدام به برنامه‌ريزي صحيح، تصمیم‌گیری و مديريت علمي و ايجاد هماهنگي در امور مربوط به نيازمندي­هاي جوامع مطرح ساخته است. استفاده از روش­هاي نوين بودجه‌بندی علاوه بر این‌که از كندي كار دستگاه‌های دولتي و اسراف اموال عمومي جلوگيري مي­كند، در پيشبرد مقاصد اجتماعي و اقتصادي نيز ... بیشتر بخوانید »

پایان نامه بررسی راهکارهای وصول مطالبات در بانک های دولتی

شرح مختصر: نظر به اینکه در چند سال اخیر یکی از مهمترین چالش­های فراروی نظام بانکی، روند فزاینده حجم مطالبات معوق بوده و این امر با عنایت به بانک محور بودن اقتصاد ما و برخورداری بانک­ها از نود درصد نقدینگی کشور، اینک به یک چالش ملی تبدیل شده و بروز عن قریب بحران­های بزرگ برای بانک­ها و مؤسسات اعتباری دور ... بیشتر بخوانید »

پایان نامه بررسی تأثیر مؤلفه های فرهنگ سازمانی بر ارتقاء بهره وری

شرح مختصر: امروزه يكي از بحث انگيزترين مباحث مجامع گوناگون، بالاخص در جوامع به اصطلاح در حال رشد فرهنگ سازماني مي باشد اين واژه مفاهيمي را در بردارد كه تأثيرات عميقي بر زندگي افراد و جوامع گذارده است وازسوي ديگر رابطه مستقيمي با انديشه و عملكرد كاركنان ادارات دارد. فرهنگ هر ملتي مجموعه دستاوردهاي آن ملت است .دستاوردهايي كه افكار ... بیشتر بخوانید »

پایان نامه بررسی اثرات برون سپاری بر اثر بخشی نیروی کار

شرح مختصر: در این تحقیق ما بدنبال بررسی این مساله هستیم که استراتژی برون سپاری بر اثربخشی در حوزه پرسنلی شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران تاثیرگذار است؟ آنچه که مشخص و مسلم است هنوز جایگاه و مزایای امر برون‌سپاری برای بسیاری از سازمان‌ها مشخص نگردیده است و برخی از آنها استفاده از برون سپاری را به عنوان فعالیتی ... بیشتر بخوانید »