بروزترین پروژه های ایرانی داک
خانه » درباره ما

درباره ما

Request

سایت ایرانی داک پایگاه علمی سالم در زمینه پروپوزال، پایان نامه، مقاله، پروژه و تحقیقات کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترای می باشد؛ عملکرد تخصصی، پژوهشگری ، احاطه بر موضوع ، توجه به اصول، ضوابط و معیار های علمی ، دانش روز ، توانمندی حرفه ای، آن تایم بودن و پذیرش مسئولیت کامل مشاوره پروژه ها و تحقیقات متقاضی از ویژگی های عملکردی متخصصین کارآزموده این مجموعه علمی ـ فرهنگی است.

موضوع و زمینه فعالیت پژوهشگاه: ارئه خدمات دانشجویی و فروش محصولات انتشاری

نام و نام خانوادگی مسئول سایت : مهندس رضا فقاهتی

نکته : قیمت های مندرج در سایت برای محصولات معتبر بوده و خریدار در هنگام خرید فقط قیمت های درج شده را پرداخت می نماید.

انصراف از دریافت خدمت و روش‌های بازپرداخت وجه:در صورتی که شخص  پس از خرید، محصول مورد نظر وی با توضیحات مندرج در سایت مطابقت نداشته باشد با تماس با بخش پشتیبانی سایت می تواند با ارائه مدارک وجه پرداختی خود را دریافت کند.

مالیات بر ارزش افزوده : کالا یا محصولات سایت مشمول مالیات نمی‌باشند و  در فاکتور هیچ هزینه ای بابت مالیات دریافت شود.

مدت زمان اعتبار قیمت ارائه شده برای فروش محصولات و خدمات : کلیه قیمت های سایت بمدت یک سال تا تاریخ یکم فروردین ماه هزار و سیصد و نود هفت معتبر می باشد.

 خدمات پس از فروش : در صورتی که خریدار پس از خرید یک محصول بخواهد تعداد صفحات محصول خود را افزایش  دهد با دریافت هزینه توافقی انجام می پذیرد.

برخی از خدمات دیگر

  1. تنظیم طرح پروپوزال و فصول پایان نامه
  2. مشاوره مقاله در تمام رشته ها، تنظیم پرسشنامه پایان نامه، استاندارد؛ دارای روایی و پایایی
  3. رفع نقص پایان نامه ها
  4. ویرایش پایان نامه ها
  5. انجام تحقیقات دانشجویی در اسرع وقت
  6. و خدمات دیگر

جهت برقراری ارتباط و سفارش می توانید با ایمیل و شماره تلفن زیر تماس حاصل فرمایید

contact

همراه: ۰۹۳۵۳۶۰۱۲۹۱

با تشکر

مدیریت سایت

پایان نامه بررسی اوقات فراغت مبتنی بر فعالیت های بدنی و عوامل اجتماعي مؤثر بر آن

شرح مختصر فراغت در لغت به معنای «آسودگی و آسایش» است و معمولاً در تقابل با اشتغالات و درگیریهای روزمره که نوعاً موجب خستگی می­شود بکار می­رود. اما فراغت از نگاه علمی به این استنباط عام محدود نمی‌گرددوتبیین آن عملاً به گشایش باب ویژه‌ای از حوزه این علم تحت عنوان«جامعه­شناسی فراغت» انجامیده است. وجود اوقات فراغت در جوامع گذشته (به ... بیشتر بخوانید »

پایان نامه تاثیر چالش های ساختار سازمانی بر فرهنگ ایمنی و نگهداشت کارکنان

شرح مختصر امروزه مدیریت منابع انسانی به ویژه نظام­ نگهداشت منابع انسانی در پیشبرد فعالیت­هاي سازمان نقش گسترده و حساسی ایفا می­نماید. سرنوشت کامیابی سازمان چنان با سرنوشت مدیریت منابع انسانی در هم آمیخته که جایگاه این حوزه وظیفه­اي سازمان را تا حد شریکی راهبردي ارتقا بخشیده است. این نقش راهبردي در عمل به کارکرد خرده نظام­هاي مدیریت منابع انسانی ... بیشتر بخوانید »

پایان نامه اثربخشی برنامه های قرآنی و مذهبی در جلوگیری از تکرار جرم در زندانیان شهر بابل

شرح مختصر جرائم و مجازات در طول تاریخ بشري بافرهنگ، آداب‌ورسوم و باورها و اعتقادات هر جامعه‌ای همراه و همنوا بوده است. در حقیقت این آداب‌ورسوم، باورها و اعتقادات دینی و هنجارهاي اجتماعی هر جامعه‌ای بوده که مفاهیم و مقدار، شدت و ضعف تنبیهات و مجازات را تعیین می‌کرده است و در هر تمدن و فرهنگی نیز جرائم تخطی و ... بیشتر بخوانید »

پایان نامه فراوانی ژن bla oxa48 در جدایه های کلبسیلا پنومونیه مقاوم به چند دارو در شهر کازرون

شرح مختصر باکتری کلبسیلا از خانواده  انتروباکتریاسه [1]، باسیل گرم منفی ، کوتاه و فاقد اسپور است که به صورت دوتایی و یا زنجیره های کوتاه پشت سر هم قرار می گیرند. این باکتری ها دارای کپسول بزرگی هستند که به کلنی آنها حالت موکوئیدی می بخشد. اکسیداز منفی و بی هوازی اختیاری می باشند. غیر متحرک هستند و جایگاه ... بیشتر بخوانید »

پایان نامه اثر بخشی نظام کنترل داخلی از دیدگاه حسابرسان مستقل و تاثیر آن بر فرایند حسابرسی

شرح مختصر فرایند کنترل داخلی یکی از با مساعل مهم است که هر سازمان برای تضمین بقا و اطلاع از چگونگی عملکرد و اجرای برنامه های خود آن نیازمند است. اطلاعات حاصل از فرآیند کنترل، به عنوان بازخورد، ضمن ایجاد هوشیاری در مدیران به سلامت جریان عملیات و فعالیت ها کمک قابل ملاحظه ای می نماید. در شرایط موجود نظام ... بیشتر بخوانید »

پایان نامه تاثیر شهرت برند و تبلیغات بر ترجیح مشتری با نقش میانجی رفتار خرید

شرح مختصر موضوع شهرت برند در میان محافل دانشگاهی و بازاری، جذابیت بسیاری پیداکرده است. در سالهای اخیر، افزایش اهمیت و ارزش دستیابی و نگهداری یک شهرت خوب برای شرکت در میان مدیران، به تالش شرکتها برای ایجاد یک سیستم شهرت برای شرکت خود منجر شده است (نجم روشن و همکاران، 1390). شهرت مفهومی است که با اعتبار شرکت ارتباط ... بیشتر بخوانید »

پایان نامه مقایسه تطبیقی استرداد هدایای نامزدی با رجوع به هبه

شرح مختصر هبه اصطلاحی است در فقه اسلام به معنی عقد تملیک مالی بدیگری و به رایگان که شخص بخشنده را «واهب»، طرف گیرنده را «متهب» و مال مورد هبه را «عین موهوبه» گویند.که عقد هبه با ایجاب و قبول و قبض عین موهوبه تشکیل می‌گردد. واهب امکان بازگشت از هبه را ولو بدون رضایت متهب (گیرنده مال) دارد مگر ... بیشتر بخوانید »

پایان نامه ارائه روشی آگاه از انرژی و ازدحام برای نگاشت در شبکه بر روی تراشه

شرح مختصر شبکه بر روی تراشه یک زیرسیستم ارتباطی درون یک مدار مجتمع (که به­طورمعمول یک «تراشه» نامیده می شود) می باشد که نوع ارتباط بین هسته هایIP در یک سیستم درون یک تراشه (SoC) را فراهم می­کند. تکنولوژی شبکه روی تراشه، تئوری شبکه و روش­های ارتباط درون تراشه ای را به کار می برد و پیشرفت­های قابل توجهی را ... بیشتر بخوانید »

پایان نامه تاثیر کارآفرینی بر پایداری شرکت‌های کوچک و متوسط اجتماعی با نقش میانجی سیاست حمایتی دولت

شرح مختصر امروزه بسیاری از شرکتها به لزوم کار آفرینی شرکتی پی برده اند. در واقع این گونه تغییر گرایش در استراتژی، در پاسخ به سه نیازی است که برشرکت ها تحمیل گردیده است :افزایش سریع رقبا، ایجاد حس بی اعتمادی نسبت به شیوه های مدیریت سنتی در شرکت ها و خروج بهترین نیروهای کار از شرکت ها و اقدام ... بیشتر بخوانید »

پایان نامه طراحی پیاده راه سلامت

شرح مختصر اکو پارک محیطی است که در آن فعالیت های تفرجی همگام با شناسایی و چگونگی برخورد با مسایل زیست محیطی از جنبه های گوناگون آموزش همگانی صورت می گیرد.فرضیه اصلی طراحی اکو پارک فراهم آوردن پشتوانه های اقتصادی علمی و زیست محیطی مناسب برای آموزش عمومی و ایجاد فرهنگ صحیح محیط زیستی می باشد.با توجه به پتانسیل ها و روند ... بیشتر بخوانید »