بروزترین پروژه های ایرانی داک
خانه » پرسشنامه » دانلود پرسشنامه کارآفرينی
دانلود پرسشنامه کارآفرينی

دانلود پرسشنامه کارآفرينی

شرح مختصر:

پرسشنامه کارآفرينی

هدف : برای تشخيص اين که آيا فرد يک کارمند يا مدير کارآفرين است يا خير ؟

نحوه تکميل : اين آزمون جهت ارزيابی صفات مشخصه افراد در ارتباط با کارآفرينان موفق طراحی گرديده است . با استفاده از هر يک از مشخصات ذيل خود را درجه بندی کنيد .

 • 2- = من اصلا اين مشخصه را ندارم
 • 1- = کمی از اين مشخصه را با دارم
 • 0 = بی نظرم و يا نمی دانم
 • 1+ = کمی از اين مشخصه را با خود دارم
 • 2+ = اين ويژگی و مشخصه خيلی زياد در من وجود دارد

امتياز بندی و تفسير نتايج :

کل امتيازات 22 ويژگی را با يک ديگر جمع ببنديد . امتياز حداقل 44- و امتياز حد اکثر 44+ خواهد شد .

 • الف) اگر امتياز حاصله بين 22- و صفر قرار گيرد نشان گر آن است که فرد با اين مشخصه ها فاصله زيادی دارد . در حقيقت برای کارآفرين شدن بايستی تلاش زيادی به خرج دهد .
 • ب) اگر امتياز حاصله بين 22- و 44- باشد و امتيازات به 44- نزديک تر باشد نشان گر آن است که فرد اصلا فاقد ويژگی کارآفرينی است و اميدی نمی رود که به اين زودی به اين مهارت دست يابد .
 • ج) اگر مجموع امتيازات فرد بين صفر و 22+ باشد نشان دهنده آن است که فرد کمی از ويژگی کارآفرينان را با خود دارد و هر چه به 22+ نزدک تر باشد به کارآفرينی شخص افزوده می گردد .
 • د) اگر مجموع امتيازات حاصله بين 22+ و 44+ قرار گيرد ، حکايت از آن دارد که فرد کارآفرينی زيادی با خود به همراه دارد و هر چه به 44+ نزديک تر باشد به کارآفرينی فرد افزوده می شود .

در حقيقت امتيازات بالا تر که به صورت مثبت بيان شده ، بيان گر اين واقعيت است که فرد سهم بيشتری از صفات مشخصه مشترک با کارآفرينان موفق را دارد .

تعدادی از سوالات

 1. اعتماد به نفس
 2. نيرومند و ساعی
 3. توانايي به کارگيری ريسک های حساب شده
 4. انعطاف پذيری
 5. واکنش مثبت به کار های چالشی
 • عنوان پرسشنامه: کارآفرينی
 • قالب: word و قابل ویرایش
 • تعداد سوالات: 22 سوال
 • قیمت: 2500 تومان

[parspalpaiddownloads id=”191″]

کليک جهت خريد کالا ، به منظور پذيرش قوانين و مقررات سايت مي باشد .

توجه ، توجه خیلی مهم : لطفا ایمیل خود را بدون www وارد کنید و از درستی ایمیل خود مطمئن باشید زیرا یک نسخه از فایل نیز به صورت خودکار به ایمیل شما ارسال می گردد.

بعد از پرداخت آنلاین توسط کارتهای بانکی تحت شتاب لینک دانلود فایل بصورت اتوماتیک برای شما آزاد و نمایش داده می می شود و همچنین اگر در هنگام خرید ایمیل خود را وارد کرده باشید یک نسخه از فایل خریداری شده به ایمیل شما ارسال می شود.

راهنمای دانلود :

 1. ابتدا بر روی گزینه خرید در بالا کلیک کنید سپس نام و ایمیل خود را در کادر وارد و بر روی گزینه ” خرید که به رنگ آبی است “  کلیک کنید.
 2. سپس با انتقال به سامانه پرداخت و انتخاب گزینه ؛ پرداخت از طریق درگاه های بانکی؛  بانک صادر کننده کارت خود را انتخاب و با پرداخت وجه ،لینک  فایل مورد نظر به ایمیل شما بلافاصله ارسال می گردد.

جهت راهنمای پرداخت اینترنتی اینجا کلیک کنید

banksLogo1

نام شما (الزامی)

ایمیل شما (الزامی)

موضوع

پیام شما

درباره‌ی ایرانی داک

avatar
ایرانی داک پایگاه علمی سالم در زمینه پروپوزال، پایان نامه، مقاله، پروژه و تحقیقات دانشجویی در مقاطع تحصیلی کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترای می باشد؛ با افتخار به اینکه عملکرد تخصصی، پژوهشگری ، احاطه بر موضوع ، توجه به اصول، ضوابط و معیار های علمی ، دانش روز ، توانمندی حرفه ای، آن تایم بودن و پذیرش مسئولیت کامل مشاوره پروژه ها و تحقیقات متقاضی از ویژگی های عملکردی متخصصین کارآزموده این مجموعه علمی ـ فرهنگی است.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


× 4 = بیست