بروزترین پروژه های ایرانی داک
خانه » تماس با ما

تماس با ما

contact

تماس با ما

کاربران گرامی می توانند جهت برقراری ارتباط با ایرانی داک از پل های ارتباطی زیر اقدام نمایند

با تشکر

مهندس رضا فقاهتی

مدیریت وبسایت ایرانی داک

 

 

پایان نامه عوامل موثر بر عدم بازپرداخت تسهیلات بانکی

شرح مختصر: يكي ازمهمترين عوامل دررشدوپيشرفت اقتصادي كشورهاسرمايه گذاري مي باشد.بازارهاي مالي نقش اساسي در تجهيز و تخصيص منابع سرمايه گذاري به فعاليتهاي اقتصادي دارند. از آنجا كه درايران بازارسرمايه (اوراق بهادار و سهام) و ساير شبكه‌هاي مالي غير بانكي رشد قابل توجهي نداشته اند، بانكها به عنوان واسطه‌هاي مالي بخش قابل توجهي ازبازارهاي مالي رادرتأمين مالي سرمايه گذاري‌ها به ... بیشتر بخوانید »

پایان نامه فناوری اطلاعات در توانمند سازی کارکنان

شرح مختصر: چالش های محیطی عضر حاضر از نظر پیشرفت سریع فناوری اطلاعات، افزایش انتظارات مشتریان و ضرورت انعطاف پذیری، سازمان­ها را به جستجوی راهی برای تداوم خود وادار کرده است. در این میان بسیاری از سازمان­ها راه حل را اجرای برنامه­های توانمند سازی تشخیص داده و تلاش کرده­اند با اجرای این برنامه ها ضمن اصلاح متغیرهای مؤثر بر احساس ... بیشتر بخوانید »

پایان نامه کارکردهای مدیریت دانش با تکنولوژی مدیریت روابط مشتری با نقش میانجی عملکرد سازمانی

شرح مختصر: در بيشتر سازمان ها در سرتاسر دنيا، مديران به دنبال ارتقاء و بهبود عملكرد سازمان هاي خويش مي باشند (مقيمي و همكاران، 1390)، به عبارت ديگر، امروزه اگر سازمان ها بخواهند جايگاه خود را حفظ كرده و به نحوي عمل كنند كه باعث بقاء، توسعه و موفقيت شان شود، ضروري است كه در عملكرد خود تجديد نظر كرده ... بیشتر بخوانید »

پایان نامه بررسی ارتباط بین رضایت شغلی و فرسودگی شغلی

شرح مختصر: بی شک مدیران و برنامه ریزان سازمان هایی که به آینده نگری و برنامه ریزی درازمدت شهره اند از نقش مهم منابع انسانی در رشد و توسعه مطلع می باشند. مدیران ژرف اندیش به خوبی می دانند که سازمان یعنی جمعی از کارکنان با روحیات، علایق، افکار، دانش و شرایط فیزیکی متفاوت که بدون آنها سازمان هرگز وجود ... بیشتر بخوانید »

پایان نامه ارتباط بین مکانیزم های دفاعی و اجتناب شناختی با طلاق عاطفی و امید به زندگی

شرح مختصر: اجتناب شناختی، انواع راهبردهای ذهنی است که بر اساس آن افراد افکار خویش را در جریان موقعیت های مختلف تغییر می دهند (سکستون و دوگاس[1]، 2008). هر فردی در برخورد، با یک موقعیت فرضیه هایی درباره خود و محیطش می سازد. این فرضیه ها معیارهایی کمال گرایانه و سو گیرانه درباره عملکرد است که می تواند منجر به ... بیشتر بخوانید »

پایان نامه تاثير مديريت كارمندگرا بر سودآوري در شعب بانك‌هاي ملت استان فارس

شرح مختصر: مديريت به عنوان يك پديده اجتماعي وضروري در عصر كنوني چنان سيطره خود را بر عرصه‌هاي مختلف زندگي افراد تثبيت كرده كه كه كمتر پديده­اي تا كنون با چنين شتابي گسترش يافته است. «مديريت» مؤيد نظريه امكان نظارت بر زندگي ومعیشت انسان از طريق سازماندهي سيستماتيك منابع اقتصادي وانساني است واين علم عوامل مختلف را براي بهبود زندگي ... بیشتر بخوانید »

پایان نامه عوامل سازمانی موثر بر وجدان کاری کارکنان

شرح مختصر: نيروي انساني يكي از مهم ترين عوامل توليد است كه از طريق مشاركت در توليد چه به لحاظ فيزيكي و چه به لحاظ ذهني مديريتي و تكنولوژيكي، نقش بسيار مهمي را در اين فرايند ايفا مي كند (لیوف، 1372: 59). تحقق و دست یابی به توسعه تنها در قالب توسعه مادی امکان پذیر نیست بلکه دست یابی به ... بیشتر بخوانید »

پایان نامه عوامل موفقیت شش سیگما در شرکتهای گاز

شرح مختصر: مدیریت کیفیت طی چند دهه اخیر (از نیمه دوم قرن بیستم تا به امروز) با ارائه تفکر بهبود برپایه حرکت به سمت نقص صفر، دنیای کسب و کار و ارایه خدمت را متحول کرده است. بطوریکه کمتر سازمانی را می توان یافت که دغدغه بهبود کیفیت ارائه خدمت را نداشته باشد شرکت موتورولا در اواخر دهه هشتاد یک ... بیشتر بخوانید »

پایان نامه سبک مدیریت مشارکتی با تعهد سازمانی

شرح مختصر: در پهنه گيتي مراقبت‌هاي بهداشتي هرچه بيشتر مورد توجه قرار گيرند. نه تنها براي اوضاع محل و جامعه مؤثر خواهد افتاد بلكه تأثير عظيم آن بر منابع اقتصادي موجود جامعه نيز كاملا مشهود خواهد افتاد و مديريت در مراقبت‌هاي بهداشتي از اركان اصلي سازمان مي باشد. وظيفه اصلي مدير طراحي و حفظ محيطي است كه در آن افراد ... بیشتر بخوانید »

پایان نامه رابطه بين شخصيت درون گرايي و شخصيت برون گرايي با تعهد سازماني و رضايت شغلي

شرح مختصر: سازمان هاي امروزي به راحتي كالاها و مواد اوليه مورد نياز خود را از ساير سازمانها يا كشورهاي ديگر تامين مي‌كنند و تنها منبعي كه به سهولت در شكل ايده آل آن قابل مبادله نيست نيروي انساني است به طوري كه مي‌توان گفت مهمترين سرمايه رقابتي يك كشور نيروي انساني كارآمد و با استاندارد است. (كاسيو و آگويي ... بیشتر بخوانید »