بروزترین پروژه های ایرانی داک
خانه » تماس با ما

تماس با ما

contact

تماس با ما

کاربران گرامی می توانند جهت برقراری ارتباط با ایرانی داک از پل های ارتباطی زیر اقدام نمایند

با تشکر

رضا فقاهتی

مدیریت وبسایت ایرانی داک

 

 

پایان نامه جایگاه ثبت احوال در رعایت حقوق شهروندی از منظر فقهی و حقوقی

شرح مختصر حقوق شهروندی از مباحث مهم هر نظام حقوقی است. در مفهوم شهروند عنصر اصلی تعلّق فرد بده یدک جامعه ی سیاسی است که در نتیجه آن، فرد واجد حقوق معین میشود. از این رو می توان کلمه شهروند را به تبعه ترجمه کرد اگرچه واژه شهروند و تبعه بیانگر مفهومی واحد یعنی عضو یک کشور بدون هستند ولی ... بیشتر بخوانید »

پایان نامه بررسی نقش مدیران مالی در ارتقاء مسولیت اجتماعی و عملکرد سازمانی در دستگاه های اجرایی

شرح مختصر امروزه چالش ناشی از رقابت جهانی باعث افزایش فشار بر سازمان­ها برای بهبود مهارت­ها، قابلیت­ها و کیفیت محصولات و خدمات و بهبود عملکرد شده است.(تولایی، 1393).در این راستا یکی از این نقاط مبهم، نقش مدیریت منابع در سازمان است که مدیریت منابع برای اداره نیروی انسانی خود اعمال می­کند(وکیلی و همکاران، 1397). دولت به عنوان یک کارفرمای بزرگ ... بیشتر بخوانید »

پایان نامه سبک رهبری تبادلی با عملکرد صادراتی شرکت ها با نقش میانجی مدیریت دانش

شرح مختصر عملکرد صادراتی به عنوان یکی از شاخص های کلیدی موفقیت عملیات صادراتی محسوب می شود. مطالعات متعددی در رابطه با ارائه درک بهتری از عوامل )خاص شرکت یا محیط ( و رفتارها )به عنوان مثال استراتژی صادراتی( که موجب سرمایه گذاری موفق شده اند انجام گرفته است. پژوهش توکی (1964) در شناسایی عوامل موفقیت صادرات، رابطه میان عوامل ... بیشتر بخوانید »

پایان نامه ارائه راهکاری جهت تدوین یک قرارداد استاندارد پایه و آیین نامه تنظیم قراردادهای bot در پروژه های عمرانی

شرح مختصر بخش قابل توجهی از پیشرفت‌ها و فن‌آوری‌های امروز دنیا مولود اجرای طرح‌های پیمانکاری عمرانی گوناگون در کشورهای مختلف است. اجرای این طرح‌ها با توجه به مزیت هر منطقه یا کشوری، هر یک نوع خاصی از فعالیت‌ها را پوشش می‌دهند و به تبع آن می‌توان گفت که سهم به سزایی در رشد فناوری و اشتغال‌زایی مولد و پویا دارند. ... بیشتر بخوانید »

پایان نامه موانع کار افرینی سازمانی و نقش آن بر بهره وری کارکنان

شرح مختصر نرخ فزاینده تغییرات و تحولات در حوزه های علمی ،اقتصادی و اجتماعی از عمده ترین ویژگی‌های عصر حاضر است. پایان جنگ دوم جهانی نقطه آغازین توجه کشورهای مختلف جهان به توسعه اقتصادی می باشد. امری که امروزه با شکل گیری اقتصاد جهانی و رقابت همه جانبه از اهمیت بیشتری نیز برخوردار شده است. از طرف دیگر ،سازمانهای امروزی ... بیشتر بخوانید »

پایان نامه بررسی نقش اعتماد و ابعاد کیفیت در کاربرد خدمات بانکداری تلفن همراه

شرح مختصر دنیای امروز و اقتصاد جهانی شاهد تحولات گسترده در زمینه تبادل اطلاعات و توسعه فناوری­های نوین اطلاعاتی و ارتباطی است که این موضوع، به­کارگیری و اتخاذ روش­ها و خط­مشی­های جدید را در مدیریت و فعالیتهای اقتصادی اجتناب­ناپذیر می­نماید. مدیریت امروز که مبتنی بر پایه­های اطلاعات و ارتباطات نوین است نیازمند مکانیزمها و زیرساختهای مختلفی است تا بتواند موجب ... بیشتر بخوانید »

پایان نامه پیش بینی کیفیت زندگی براساس بهزیستی تحصیلی، خودکارآمدی تحصیلی و نگرش مذهبی

شرح مختصر (سازمان بهداشت جهانی) از کیفیت زندگی بصورت درک فرد از وضعیت کنونی­اش با توجه به فرهنگ و نظام ارزشی که در آن زندگی می­کند و ارتباط این دریافت با اهداف، انتظارات، استانداردها و اولویت­های مورد نظر تعریف می‏کند. مفهوم کیفیت زندگی ساختارهایی چون شادمانی[1]، سلامت، امیدواری و رضایت­مندی از زندگی[2] را در بر می‏گیرد و معمولاً به طور ... بیشتر بخوانید »

پایان نامه بررسی تأثیر مدیریت آموزش الکترونیکی تربیت بدنی بر اثربخشی و عملکرد شغلی

شرح مختصر معلمی به عنوان یکی از مشاغل با اهمیت، رسالت اصلی در پیشبرد و تحقق بخشیدن به اهداف نظام تعلیم و تربیت رسمی و عمومی در هر کشور را به عهده دارد. اغلب صاحب نظران و متفکران مسائل تربیتی بر این نظرند که معلمان، بزرگترین و مهم­ترین عامل مؤثر در جریان تعلیم و تربیت هستند. بنابراین بی راه نیست ... بیشتر بخوانید »

پایان نامه بررسی اوقات فراغت مبتنی بر فعالیت های بدنی و عوامل اجتماعي مؤثر بر آن

شرح مختصر فراغت در لغت به معنای «آسودگی و آسایش» است و معمولاً در تقابل با اشتغالات و درگیریهای روزمره که نوعاً موجب خستگی می­شود بکار می­رود. اما فراغت از نگاه علمی به این استنباط عام محدود نمی‌گرددوتبیین آن عملاً به گشایش باب ویژه‌ای از حوزه این علم تحت عنوان«جامعه­شناسی فراغت» انجامیده است. وجود اوقات فراغت در جوامع گذشته (به ... بیشتر بخوانید »

پایان نامه تاثیر چالش های ساختار سازمانی بر فرهنگ ایمنی و نگهداشت کارکنان

شرح مختصر امروزه مدیریت منابع انسانی به ویژه نظام­ نگهداشت منابع انسانی در پیشبرد فعالیت­هاي سازمان نقش گسترده و حساسی ایفا می­نماید. سرنوشت کامیابی سازمان چنان با سرنوشت مدیریت منابع انسانی در هم آمیخته که جایگاه این حوزه وظیفه­اي سازمان را تا حد شریکی راهبردي ارتقا بخشیده است. این نقش راهبردي در عمل به کارکرد خرده نظام­هاي مدیریت منابع انسانی ... بیشتر بخوانید »