بروزترین پروژه های ایرانی داک
خانه » راهنمای پرداخت اینترنتی

راهنمای پرداخت اینترنتی

راهنمای دانلود:

 1. ابتدا بر روی گزینه خرید در پایین صفحه کلیک کنید سپس نام و ایمیل خود را در کادر وارد و بر روی گزینه ” بخرید “  کلیک کنید.
 2. سپس با انتقال به سامانه پرداخت و انتخاب گزینه ؛ پرداخت از طریق درگاه های بانکی؛  بانک صادر کننده کارت خود را انتخاب و با پرداخت وجه ، فایل مورد نظر به ایمیل شما بلافاصله ارسال می گردد.

راهنمای پرداخت اینترنتی:

جهت انجام پرداخت اینترنتی نیاز است که دارای یکی از کارتهای بانکی متصل به شبکه شتاب کشور باشید. جهت انجام پرداخت به اطلاعات زیر نیاز می باشد:

 1. پست الکترونیکی
 2. شماره کارت
 3. رمز دوم کارت (PIN2)
 4. کد اعتبار سنجی دوم  CVV2
 5. تاریخ انقضای کارت

شماره کارت:

شماره کارت یک شماره ی ۱۶ تا ۱۹ رقمی می باشد که بر روی کارت درج شده است

رمز دوم کارت (PIN2)

شماره رمز اینترنتی کارت، با شماره رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه های خود پرداز ATM وارد می نمائید متفاوت می باشد. در زیر روش کار برای اخذ رمز دوم توضیح داده شده است، شما می توانید با مراجعه به هر یک از پایانه های خودپرداز بانک (ATM) خود به روش ذیل اقدام نموده و رمز اینترنتی کارت خود را دریافت نمایید.

 1. پس از ورود کارت خود در پایانه های خودپرداز بانک و وارد نمودن رمز کارت نسبت به انتخاب گزینه ” تغییر رمز ” اقدام فرمائید .
 2. گزینه ” تغییر رمز اینترنتی “  و یا گزینه ” تغییر رمز دوم ” را انتخاب نمایید .
 3. رمز اینترنتی مورد نظر خود را حداقل در ۵ رقم وارد و مجدداً طبق فرمان سیستم ، رمز را تکرار نمایید.
 4. پس از انجام موفقیت آمیز عملیات ، رمز اینترنتی ( رمز دوم ) شما فعال میشود.

کد اعتبار سنجی دوم   CVV2

کد CVV2 شماره شناسایی دوم مشتری می باشد که دارای سه یا چهار رقم بوده و  مانند شمارۀ ۱۶ رقمی حک شده روی کارت، بر پشت اکثر کارت ها، از جمله کارت بانکهای .ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان و پارسیان حک شده است.

نکته: صرفاً وجود کدCVV2 بر روی کارت ها، دلیل بر امکان خرید اینترنتی نیست، بلکه بانک صادر کننده  باید امکان خرید اینترنتی را فراهم کرده باشد.

نکته دوم : برخی بانک ها از جمله بانک صادرات به هنگام تغییر رمز اینترنتی (رمز دوم ) کد اعتبار سنجی دوم CVV2 را تغییر می دهند که از طریق رسید هنگام تغییر رمز ؛ کد جدید اعتبار سنجی را در اختیار شما قرار میدهد.

تاریخ انقضای کارت

تاریخ انقضا بر روی اغلب کارت های بانکی حک شده است. در صورت عدم وجود  این تاریخ به شعبه صادر کننده  کارت مراجعه نمایید.

نحوه دانلود فایل چگونه هست؟

بعد از پرداخت آنلاین توسط کارتهای بانکی تحت شتاب لینک دانلود فایل بصورت اتوماتیک برای شما آزاد و نمایش داده می می شود و همچنین اگر در هنگام خرید ایمیل خود را وارد کرده باشید یک نسخه از فایل خریداری شده به ایمیل شما ارسال می شود.

از چه کارتهای بانکی می توانم پرداخت کنم؟

توسط کلیه کارتهای بانکی تحت شتاب  که دارای رمز دوم هستند می توانید خرید کنید .

حمایت از خریداران !

از آنجا که محصولات سایت توسط تامین کنندگان و فروشندگان  درج  می شوند در صورتی وجه محصول به فروشندگانواریز می شود که خریدار از محصول مورد نظر رضایت داشته باشد در صورتی که فهرست و توضیحات محصولات با محصول خریداری شده مغایرت داشته باشد وجه محصول به خریدار بازگردانده می شود.

توجه ، توجه : لطفا ایمیل خود را بدون www وارد کنید و از درستی ایمیل خود مطمئن باشید زیرا یک نسخه از فایل نیز به صورت خودکار به ایمیل شما ارسال می گردد.

جهت آشنایی از چگونگی دانلود ، فایل زیر را به مبلغ 100 تومان دنبال کنید.

کليک جهت خريد کالا ، به منظور پذيرش قوانين و مقررات سايت مي باشد .
کليک جهت خريد کالا ، به منظور پذيرش قوانين و مقررات سايت مي باشد .

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


هشت − 2 =