بروزترین پروژه های ایرانی داک
خانه » پروپوزال » پروپوزال حقوق دفاعی متهم در مرحله تحقیقات مقدماتی با تاکید بر قانون آیین دادرسی کیفری 1392
پروپوزال حقوق دفاعی متهم در مرحله تحقیقات مقدماتی با تاکید بر قانون آیین دادرسی کیفری 1392

پروپوزال حقوق دفاعی متهم در مرحله تحقیقات مقدماتی با تاکید بر قانون آیین دادرسی کیفری 1392

شرح مختصر :

دادرسی عادلانه یکی از مهمترین ضرورت‌های جامعه دموکراتیک و محورهای پذیرفته شده جهانی حقوق‌ انسانی است.حق‌های متعددی باید رعایت شوند تا بتوان از وجود یا تحقق دادرسی عادلانه یا منصفانه سخن به میان‌ آورد (ضیائی­فر، 1386).

قوانين و قواعد كيفري (اعم از شكلي يا ماهوي) به منظور اجراي عدالت و اعاده نظم مخدوش شده به واسطه ارتكاب جرم، همواره بايد دو اصل كلي و مهمِ «تلاش براي حفظ نظم عمومي» و «حفظ و مراعات حقوق و آزادي‌هاي فردي» را همزمان و توأمان مد نظر داشته باشند. اولين هدف (تلاش در جهت حفظ ويا اعاده نظم عمومي) در مكاتب فكري قديمي‌تر، هدف اوليه و به عبارتي تنها هدف حقوق كيفري را تشكيل مي‌داده است.

اما امروزه به موجب آموزه‌هاي جديدتر حقوق كيفري اين هدف حقوق جزا حدت و شدت خود را از دست داده و ديگر قانونگذار كيفري نمي‌تواند به بهانه حفظ نظم عمومي تمام قيود را ناديده انگارد و آزادي هاي فردي و حقوق انساني متهم يا حتي محكوم را لگدمال سازد، بلكه بايد شرايط را به گونه اي تنظيم كند كه از همان ابتداي طرح دعواي كيفري، نماينده جامعه در تعقيب جرم (دادستان و ساير اعضاي دادسرا) و فرد متهم، با سلاح‌هاي مساوي و شرايط برابر به نبرد قضايي بپردازند (امیرزاده­فرد و پاک­نیت، 1395).

فهرست مطالب

 • سوال اصلی تحقیق
 • بیان مسئله
 • اهمیت و ضرورت تحقیق
 • پیشینه پژوهش
 • جنبه جديد بودن و نوآوري در تحقيق
 • اهداف کاربردی
 • اهداف تحقیق
 • فرضیه های تحقیق
 • روش تحقيق
 • روش و ابزار گردآوری اطلاعات
 • تجزیه و تحلیل داده ها
 • منابع
عنوان : پروپوزال حقوق دفاعی متهم در مرحله تحقیقات مقدماتی با تاکید بر قانون آیین دادرسی کیفری 1392
تعداد صفحات: 12 صفحه
قالب:   word و قابل ویرایش
قیمت: فقط 4900 تومان

کليک جهت خريد کالا ، به منظور پذيرش قوانين و مقررات سايت مي باشد .

توجه ، توجه خیلی مهم : لطفا ایمیل خود را بدون www وارد کنید و از درستی ایمیل خود مطمئن باشید زیرا یک نسخه از فایل نیز به صورت خودکار به ایمیل شما ارسال می گردد.

بعد از پرداخت آنلاین توسط کارتهای بانکی تحت شتاب لینک دانلود فایل بصورت اتوماتیک برای شما آزاد و نمایش داده می می شود و همچنین اگر در هنگام خرید ایمیل خود را وارد کرده باشید یک نسخه از فایل خریداری شده به ایمیل شما ارسال می شود.

راهنمای دانلود :

 1. ابتدا بر روی گزینه خرید در بالا کلیک کنید سپس نام و ایمیل خود را در کادر وارد و بر روی گزینه ”خریدمحصول“  کلیک کنید.
 2. سپس با انتقال به سامانه پرداخت و انتخاب گزینه ؛ پرداخت از طریق درگاه های بانکی؛  بانک صادر کننده کارت خود را انتخاب و با پرداخت وجه ،لینک  فایل مورد نظر به ایمیل شما بلافاصله ارسال می گردد.

جهت راهنمای پرداخت اینترنتی اینجا کلیک کنید

banksLogo1

chanal

درباره‌ی ایرانی داک

avatar
ایرانی داک پایگاه علمی سالم در زمینه پروپوزال، پایان نامه، مقاله، پروژه و تحقیقات دانشجویی در مقاطع تحصیلی کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترای می باشد؛ با افتخار به اینکه عملکرد تخصصی، پژوهشگری ، احاطه بر موضوع ، توجه به اصول، ضوابط و معیار های علمی ، دانش روز ، توانمندی حرفه ای، آن تایم بودن و پذیرش مسئولیت کامل مشاوره پروژه ها و تحقیقات متقاضی از ویژگی های عملکردی متخصصین کارآزموده این مجموعه علمی ـ فرهنگی است.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


2 + = ده