بروزترین پروژه های ایرانی داک
خانه » پرسشنامه » دانلود پرسشنامه جو اخلاقی ویکتور و کالن 1988
دانلود پرسشنامه جو اخلاقی ویکتور و کالن 1988

دانلود پرسشنامه جو اخلاقی ویکتور و کالن 1988

شرح مختصر:

احتراماً پرسشنامه حاضر در راستاي تحقيق پايان نامه كارشناسي ارشد تهيه شده است و اطلاعات آن محرمانه تلقي خواهد شد.  با توجه به ارزش و اهميت پاسخ هاي شما خواهشمند است پرسشنامه را با عنايت خاص مطالعه وديدگاههاي خود را در مورد هريك از سوالات مطرح شده با گذاردن علامت درجاي مناسب مشخص فرماييد. پیشاپیش از همکاری شما صمیمانه سپاسگزارم.

معرفی  و کاربرد: پرسشنامه جو اخلاقی سازمان توسط ویکتور و کولن در سال 1988 تهیه و مورد استفاده قرار گرفته است. این پرسشنامه شامل 26 سوال و 6 بعد به شرح زیر می باشد:

ابعاد تعداد سوالات شماره سوالات
مراقبت و توجه 5 1-5
قوانین و مقررات 4 6-9
ضوابط 4 10-13
ابزاری 6 14-19
کارایی مدار 3 20-22
مستقل 4 23-26

شیوه نمره گذاری و تفسیر:

سوالات این پرسشنامه بر مبنای طیف لیکرت 6 درجه ای به شرح زیر نمره گذاری می شوند: گزینه کاملاً مخالفم= 1 امتیاز،  مخالفم=2، کمی مخالفم=3، کمی مواَفقم=4، مواَفقم=5 و کاملاً موافقم=6 امتیاز دریافت می کنند. دامنه نمرات این پرسشنامه بین 26 تا 156 در نوسان می باشد.

  • عنوان : پرسشنامه استاندارد جو اخلاقی ویکتور و کالن 1988
  • تعداد سوالات: 26 سوال
  • قالب: word و قابل ویرایش
  • قیمت: 4000 تومان   2500 تومان

کليک جهت خريد کالا ، به منظور پذيرش قوانين و مقررات سايت مي باشد .

توجه ، توجه خیلی مهم : لطفا ایمیل خود را بدون www وارد کنید و از درستی ایمیل خود مطمئن باشید زیرا یک نسخه از فایل نیز به صورت خودکار به ایمیل شما ارسال می گردد.

بعد از پرداخت آنلاین توسط کارتهای بانکی تحت شتاب لینک دانلود فایل بصورت اتوماتیک برای شما آزاد و نمایش داده می می شود و همچنین اگر در هنگام خرید ایمیل خود را وارد کرده باشید یک نسخه از فایل خریداری شده به ایمیل شما ارسال می شود.

راهنمای دانلود :

  1. ابتدا بر روی گزینه خرید در بالا کلیک کنید سپس نام و ایمیل خود را در کادر وارد و بر روی گزینه ”خرید محصول“  کلیک کنید.
  2. سپس با انتقال به سامانه پرداخت و انتخاب گزینه ؛ پرداخت از طریق درگاه های بانکی؛  بانک صادر کننده کارت خود را انتخاب و با پرداخت وجه ،لینک  فایل مورد نظر به ایمیل شما بلافاصله ارسال می گردد.

جهت راهنمای پرداخت اینترنتی اینجا کلیک کنید

banksLogo1

 

درباره‌ی ایرانی داک

avatar
ایرانی داک پایگاه علمی سالم در زمینه پروپوزال، پایان نامه، مقاله، پروژه و تحقیقات دانشجویی در مقاطع تحصیلی کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترای می باشد؛ با افتخار به اینکه عملکرد تخصصی، پژوهشگری ، احاطه بر موضوع ، توجه به اصول، ضوابط و معیار های علمی ، دانش روز ، توانمندی حرفه ای، آن تایم بودن و پذیرش مسئولیت کامل مشاوره پروژه ها و تحقیقات متقاضی از ویژگی های عملکردی متخصصین کارآزموده این مجموعه علمی ـ فرهنگی است.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


6 + = نُه