بروزترین پروژه های ایرانی داک
خانه » پروژه، مقاله، تحقیق » دانلود پروژه اثربخشی سرمایه اجتماعی اسلامی و توسعه اقتصادی در جامعه
دانلود پروژه اثربخشی سرمایه اجتماعی اسلامی و توسعه اقتصادی در جامعه

دانلود پروژه اثربخشی سرمایه اجتماعی اسلامی و توسعه اقتصادی در جامعه

شرح مختصر :

مدل‌هاي رشد و توسعه، قبلا مبناي خود را بر اين قرار داده بودند كه نيروي كار فعال در فرآيند توسعه، از كيفيت برابر و همساني برخوردار است، بنابراين فرض بر اين بوده كه هر نيروي كاري مانند نيروي كار ديگر در بازدهي و توليد نقش يكسان و برابري را ايفا مي‌كند. اما به مرور مشخص شد كه اين فرض صحيح نيست، بلكه مهارت‌ها، عادات، رفتار و دانش‌نيروي كار است كه تعيين كننده اصلي در فرآيند توليد بوده و كميت نيروي كار از اهميت چنداني برخوردار نيست. به همين جهت در دهه‌هاي اخير، تئوريهاي اقتصادي ديگر نيروي كار را يكسان و برابر نديده و تفاوت‌هاي بسياري را براي نيروي كار قائلند. لذا امروزه نقش دو نيروي كار در توليد، برابر فرض نمي‌شود مگر آنكه از نظر سرمايه انساني از كيفيت برابري برخوردار باشند. تشخيص ميزان سرمايه انساني كه نقش اساسي در رشد جوامع توسعه يافته ايفا كرده است، در روشن ساختن و توضيح چگونگي رشد اقتصادي اين جوامع از اهميت زيادي برخوردار بوده و تجربه‌اي براي كشورهاي در حال توسعه خواهد بود. بر اين اساس در هر جامعه اين مسئله مطرح مي‌شود كه سطوح و توزيع سرمايه انساني در افراد، خانوارها و خود جامعه چگونه است و با چه معيارهايي مي‌توان سطح و توزيع سرمايه انساني و چگونگي تشكيل سرمايه انساني را براي جامعه مورد نظر نشان داد؟

فهرست مطالب

 • چکیده
 • مقدمه
 • رشد و توسعه اقتصادی
 • سرمایه اجتماعی اسلامی
 • سرمایه اجتماعی اسلامی و توسعه اقتصادی
 • خلاصه، نتيجه‌گيري و پيشنهادها
 • فهرست منابع و مآخذ
 • عنوان پروژه : اثربخشی سرمایه اجتماعی اسلامی و توسعه اقتصادی در جامعه
 • قالب: word و قابل ویرایش
 • تعداد صفحات: 17 صفحه
 • قیمت: 12000 تومان  9000 تومان

کليک جهت خريد کالا ، به منظور پذيرش قوانين و مقررات سايت مي باشد .

کليک جهت خريد کالا ، به منظور پذيرش قوانين و مقررات سايت مي باشد .

توجه ، توجه خیلی مهم : لطفا ایمیل خود را بدون www وارد کنید و از درستی ایمیل خود مطمئن باشید زیرا علاوه بر دانلود فایل، یک نسخه از آن نیز به صورت خودکار به ایمیل شما ارسال می گردد.

بعد از پرداخت آنلاین توسط کارتهای بانکی تحت شتاب لینک دانلود فایل بصورت اتوماتیک برای شما آزاد و نمایش داده می شود و همچنین اگر در هنگام خرید ایمیل خود را وارد کرده باشید یک نسخه از فایل خریداری شده به ایمیل شما ارسال می شود.

راهنمای دانلود :

 1. ابتدا بر روی گزینه خرید در بالا کلیک کنید سپس نام و ایمیل خود را در کادر وارد و بر روی گزینه ” خرید که به رنگ آبی است “  کلیک کنید.
 2. سپس با انتقال به سامانه پرداخت و انتخاب گزینه؛ پرداخت از طریق درگاه های بانکی؛ بانک صادر کننده کارت خود را انتخاب و با پرداخت وجه، بلافاصله لینک دانلود فایل مورد نظر برای شما نمایش داده می شود و یک نسخه از آن نیز به ایمیل شما ارسال می گردد.

جهت راهنمای پرداخت اینترنتی اینجا کلیک کنید

banksLogo1

نام شما (الزامی)

ایمیل شما (الزامی)

موضوع

پیام شما

درباره‌ی ایرانی داک

avatar
ایرانی داک پایگاه علمی سالم در زمینه پروپوزال، پایان نامه، مقاله، پروژه و تحقیقات دانشجویی در مقاطع تحصیلی کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترای می باشد؛ با افتخار به اینکه عملکرد تخصصی، پژوهشگری ، احاطه بر موضوع ، توجه به اصول، ضوابط و معیار های علمی ، دانش روز ، توانمندی حرفه ای، آن تایم بودن و پذیرش مسئولیت کامل مشاوره پروژه ها و تحقیقات متقاضی از ویژگی های عملکردی متخصصین کارآزموده این مجموعه علمی ـ فرهنگی است.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


1 + = ده