بروزترین پروژه های ایرانی داک
خانه » پروژه، مقاله، تحقیق » دانلود پروژه بررسی کسب و کارهای خانوادگی و انباشت سرمایه اجتماعی
دانلود پروژه بررسی کسب و کارهای خانوادگی و انباشت سرمایه اجتماعی

دانلود پروژه بررسی کسب و کارهای خانوادگی و انباشت سرمایه اجتماعی

شرح مختصر :

کسب و کار به مجموعه فعالیتهایی گفته می شود که برای ارائه محصولات یا خدمات با رویکردی مالی, تجاری و صنعتی انجام می پذیرد. کسب وکار قالب اصلی توسعه است. تعدد کسب و کارهای مختلف در هر جامعه علاوه بر سود مادی و غیر مادی موجب می شود تا جامعه از لحاظ رفاه و اشتغال نیز به تعادل نزدیک شود. عنصر دیگر توسعه، سرمایه اجتماعی است؛ سرمایه اجتماعی، كانون و مركز ثقل كار و تلاش و پيشرفت در عصر مدرنيته تلقي مي‌شود. درگذر از مرحله سنتي به صنعتي بايد به توانمندي ها و قابليت‌هاي افراد و انسانها در بهره‌گيري از منابع طبيعي و بكارگيري تكنولوژي مدرن اهتمام ويژه‌اي قائل شويم. زيرا آنها با بكارگيري روش‌هاي جديد در بازار، خود را براي استفاده بهينه از ابزار و دستيابي به كيفيت مطلوب كالا و خدمات آماده مي‌سازند. لذا پتانسیلهای انسان و تعاملات اجتماعی او مي‌‌تواند عنصر پويايي و تحرك را به ژرفاي وجود افراد تحت نفوذ و وابسته به خود تزريق كند به شكلي كه «فرد» و «جامعه» در محيطي هماهنگ به تعامل بپردازند و قالب‌هاي اجتماعي نوآورانه شکل گيرد. باید اذعان کرد که نقش و اهميت فرد سرمایه اجتماعی به عنوان كانون انديشه نوگرايي، در ايجاد روحيه خلاقيت و نوآوري در جامعه، گسترش روحيه كارآفريني و توسعه كسب و كار جديد در جامعه، انكار ناپذير است، به طوري كه درزمينه فعاليت اقتصادي، سرمایه اجتماعی مي‌تواند انديشه افراد تحت نفوذ خود را به سمت و سويي سوق دهد كه آنها را از مشكلات پيش‌رو از جمله؛ بيكاري، فقر، اعتياد، فساد و… برهاند و آنها را در مسيرهاي شغلي كه مولد سرمايه و فرصت‌هاي جديد است، ‌هدايت نمايد. زيرا، این همبستگی علاوه بر نقش توليد نسل و پرورش ابعاد عاطفي و اخلاقي در جامعه،‌ به عنوان كانوني براي رشد و پرورش انديشه خودباوري، اعتماد به نفس و خودشكوفايي، نقش بسيار مؤثري در راه‌اندازي كسب و كار اقتصادي و توسعه فعاليت‌هاي شغلي در جامعه خواهد داشت(Chrisman ,chua and sharma,2003).

فهرست مطالب

 • چکیده
 • مقدمه
 • سرمایه اجتماعی
 • کسب و کار خانوادگی
 • ابعاد کسب وکارهای خانوادگی
 • نقش سرمایه اجتماعی درتوسعه اقتصادی از طریق کسب و کارهای خانوادگی
 • نتیجه گیری و پیشنهادات
 • فهرست منابع و مآخذ
 • الف: منابع فارسی
 • ب: منابع لاتین
 • عنوان پروژه: بررسی کسب و کارهای خانوادگی و انباشت سرمایه اجتماعی
  قالب: word و قابل ویرایش
 • تعداد صفحات: 18 صفحه
 • قیمت: 12000 تومان  9000 تومان

[parspalpaiddownloads id=”449″]

کليک جهت خريد کالا ، به منظور پذيرش قوانين و مقررات سايت مي باشد .

توجه ، توجه خیلی مهم : لطفا ایمیل خود را بدون www وارد کنید و از درستی ایمیل خود مطمئن باشید زیرا علاوه بر دانلود فایل، یک نسخه از آن نیز به صورت خودکار به ایمیل شما ارسال می گردد.

بعد از پرداخت آنلاین توسط کارتهای بانکی تحت شتاب لینک دانلود فایل بصورت اتوماتیک برای شما آزاد و نمایش داده می شود و همچنین اگر در هنگام خرید ایمیل خود را وارد کرده باشید یک نسخه از فایل خریداری شده به ایمیل شما ارسال می شود.

راهنمای دانلود :

 1. ابتدا بر روی گزینه خرید در بالا کلیک کنید سپس نام و ایمیل خود را در کادر وارد و بر روی گزینه ” خرید که به رنگ آبی است “  کلیک کنید.
 2. سپس با انتقال به سامانه پرداخت و انتخاب گزینه؛ پرداخت از طریق درگاه های بانکی؛ بانک صادر کننده کارت خود را انتخاب و با پرداخت وجه، بلافاصله لینک دانلود فایل مورد نظر برای شما نمایش داده می شود و یک نسخه از آن نیز به ایمیل شما ارسال می گردد.

جهت راهنمای پرداخت اینترنتی اینجا کلیک کنید

banksLogo1

نام شما (الزامی)

ایمیل شما (الزامی)

موضوع

پیام شما

درباره‌ی ایرانی داک

avatar
ایرانی داک پایگاه علمی سالم در زمینه پروپوزال، پایان نامه، مقاله، پروژه و تحقیقات دانشجویی در مقاطع تحصیلی کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترای می باشد؛ با افتخار به اینکه عملکرد تخصصی، پژوهشگری ، احاطه بر موضوع ، توجه به اصول، ضوابط و معیار های علمی ، دانش روز ، توانمندی حرفه ای، آن تایم بودن و پذیرش مسئولیت کامل مشاوره پروژه ها و تحقیقات متقاضی از ویژگی های عملکردی متخصصین کارآزموده این مجموعه علمی ـ فرهنگی است.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


+ سه = 11