بروزترین پروژه های ایرانی داک
خانه » پایان نامه » پایان نامه تاثیر سیستم‌های حسابداری مدیریت و طرح‌های بازنشستگی بر میزان رضایت‌مندی بازنشستگان و بیمه‌شدگان سازمان تامین اجتماعی
پایان نامه تاثیر سیستم‌های حسابداری مدیریت و طرح‌های بازنشستگی بر میزان رضایت‌مندی بازنشستگان و بیمه‌شدگان سازمان تامین اجتماعی

پایان نامه تاثیر سیستم‌های حسابداری مدیریت و طرح‌های بازنشستگی بر میزان رضایت‌مندی بازنشستگان و بیمه‌شدگان سازمان تامین اجتماعی

شرح مختصر

انسان در مسیر زندگی خود باحوادث، اتفاقات وپدیده هایی روبرو میشود که بخشی از آن مربوط به طبیعت انسانی وبخش دیگر مربوط به حوادث طبیعی، عملکرد نظامهای اقتصادی،اجتماعی،سیاسی و یا عملکرد افراد است.

این حوادث و پدیده ها ازعمده­ترین عوامل برهم زننده­ی امنیت انسان­اند و نیاز به امنیت و جستجوی بی فقفه­ی آنها همواره یکی از خصوصیات ظاهری بشر بوده است. سیاست­های مربوط به نظام تامین اجتماعی که پدیده­ی بازنشستگی یکی از ابعاد آن است، از اصولی­ترین و موثرترین روشهای تحقیق  امنیت انسانی است. پدیده­ی بازنشستگی مقارن با پدیده دیگری موسوم به سالمندی است هرچند سالمندی مساوی با بازنشستگی نیست، ولی یکی از علل اصلی بازنشستگی است.(زاهدی اصل،1381)

بازنشستگی عبارت از حالتی که کارمند رسمی دولت با داشتن شرط معینی از سن و دارا شدن سنوات معینی از خدمت، طبق قانون  و به موجب حکم مقام صلاحیت­دار، احراز می کند و ضمن خاتمه یافتن حالت اشتغال وی، مادام العمر مستحق دریافت حقوق بازنشستگی می گردد (اردبیلی،1379).

این تغییر از حالت اشتغال به بازنشستگی بسیار مهم است و ممکن است پیامدهای احتمالی روانی، اجتماعی و اقتصادی بسیاری را در پی داشته باشد و موجب بروز جریانات نامطلوبی در فرد و جامعه شود. بازنشستگی عملا” همیشه متضمن کاهش درآمد است. در اثر تورم­های اقتصادی و پایین بودن میزان درآمد بازنشستگی، فرد بازنشسته با مشکل مواجه شده و تحت تاثیر این کاهش درآمد، پاسخگویی به نیازهای اساسی نیز با مشکل مواجه شده و به سختی صورت می گیرد.

در جامعه­ای که کار در آن ارزش اساسی است، بازنشستگی اغلب به معنای از دست دادن منزلت است و فقدان کارهای جاری که ممکن است زندگی یک فرد را برای مدتی حدود نیم قرن شکل داده باشد، خلائی ایجاد می کند که پرکردن آن دشوار است. به علت آهنگ سریع دگرگونیهای  تکنولوژیک و تغییرات دیگر، دانش و مهارت هایی که در طول عمر کسب می شوند، دیگر احترام جوانان را، آنگونه که در بیشتر فرهنگهای دیده می شد، بر نمی انگیزند

عنوان : پایان نامه تاثیر سیستم‌های حسابداری مدیریت و طرح‌های بازنشستگی بر میزان رضایت‌مندی بازنشستگان و بیمه‌شدگان سازمان تامین اجتماعی
تعداد صفحات:  70 صفحه
قالب:   word و قابل ویرایش
قیمت: فقط  99000 تومان

کليک جهت خريد کالا ، به منظور پذيرش قوانين و مقررات سايت مي باشد .

ایرانی داک مرجع تخصصی دانلود پایان نامه، پروپوزال و  تحقیقات دانشجویی در ایران است. شما می توانید جدید ترین پایان نامه، پروپوزال ، پرسشنامه و  تحقیقات دانشجویی ایرانی داک را در این باره مطالعه کنید.

توجه ، توجه خیلی مهم : لطفا ایمیل خود را بدون www وارد کنید و از درستی ایمیل خود مطمئن باشید زیرا یک نسخه از فایل علاوه بر نمایش بعد از پرداخت، به صورت خودکار به ایمیل شما ارسال می گردد.

بعد از پرداخت آنلاین توسط کارتهای بانکی تحت شتاب لینک دانلود فایل بصورت اتوماتیک برای شما آزاد و نمایش داده می می شود و همچنین اگر در هنگام خرید ایمیل خود را وارد کرده باشید یک نسخه از فایل خریداری شده به ایمیل شما ارسال می شود.

راهنمای دانلود :

ابتدا بر روی گزینه خرید در بالا کلیک کنید سپس نام و ایمیل خود را در کادر وارد و بر روی گزینه ”خرید “  کلیک کنید.

سپس با انتقال به سامانه پرداخت و انتخاب گزینه ؛ پرداخت از طریق درگاه های بانکی؛  بانک صادر کننده کارت خود را انتخاب و با پرداخت وجه ،لینک  فایل مورد نظر به ایمیل شما بلافاصله ارسال می گردد.

جهت راهنمای پرداخت اینترنتی اینجا کلیک کنید

banksLogo1

 

درباره‌ی ایرانی داک

avatar
ایرانی داک پایگاه علمی سالم در زمینه پروپوزال، پایان نامه، مقاله، پروژه و تحقیقات دانشجویی در مقاطع تحصیلی کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترای می باشد؛ با افتخار به اینکه عملکرد تخصصی، پژوهشگری ، احاطه بر موضوع ، توجه به اصول، ضوابط و معیار های علمی ، دانش روز ، توانمندی حرفه ای، آن تایم بودن و پذیرش مسئولیت کامل مشاوره پروژه ها و تحقیقات متقاضی از ویژگی های عملکردی متخصصین کارآزموده این مجموعه علمی ـ فرهنگی است.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


2 × = هشت