بروزترین پروژه های ایرانی داک
خانه » پروپوزال » پروپوزال سکوت متهم در حقوق کیفری ایران با تاکید بر قانون جدید آیین دادرسی کیفری جدید
پروپوزال سکوت متهم در حقوق کیفری ایران با تاکید بر قانون جدید آیین دادرسی کیفری جدید

پروپوزال سکوت متهم در حقوق کیفری ایران با تاکید بر قانون جدید آیین دادرسی کیفری جدید

شرح مختصر :

نحوۀ مواجهۀ متهم یا مجرم با کارگزاران قضایی و چگونگی تأمین برخورد همنوعانه با او، به مثابه یک میهمان برای نظام عدالت کیفری، همواره دغدغه­ای جدی بوده است. با وجود آنکه در طول اعصار مختل، سازوکارهایی در این زمینه مدنظر قرار گرفته است، لکن پس از بحث جهانی­شدن حقوق بشر و همسو با رهنمودهای سازمان ملل متحد و بر اساس اسناد بین­المللی و منطقه­ایِ پسامدرن، تصور انسان از خود تغییر کرده است.

او «خود» را مبنا و معیار حقوق کیفری و موازین قضایی و مهمترین و تأثیرگذارترین پندار در نظم اجتماعات انسانی قرار داده است (قماشی، 1390). و با شاخص قرار دادن حریم خود در قالب «کرامت انسانی» تلاش نموده با محوریت صیانت از این فصل مشترک میان تمام انسان­ها، مناسبات کیفری را سامان بخشی نماید. لذا از این منظر، لازمۀ مناسبات کیفری کرامت­مدار به­منظور تحق عدالت نسبی در فرآیندهای قضایی، درکی شایسته از کرامت انسانی، مبنا و آثار آن است که ماحصل آن شناسایی حقوقی برای افراد در مراحل مختلف دادرسی است که از آن به «حقوق دادرسانۀ بشر» یاد می­کنیم (صالحی، 1388).

فهرست مطالب

 • سوال اصلی تحقیق
 • بیان مسئله
 • اهمیت و ضرورت تحقیق
 • پیشینه پژوهش
 • جنبه جديد بودن و نوآوري در تحقيق
 • اهداف کاربردی
 • اهداف تحقیق
 • فرضیه های تحقیق
 • روش تحقيق
 • روش و ابزار گردآوری اطلاعات
 • تجزیه و تحلیل داده ها
 • منابع
عنوان : پروپوزال تحلیلی بر حق سکوت متهم در حقوق کیفری ایران با تاکید بر قانون جدید آیین دادرسی کیفری جدید
تعداد صفحات: 12 صفحه
قالب:   word و قابل ویرایش
قیمت: فقط 4900 تومان

کليک جهت خريد کالا ، به منظور پذيرش قوانين و مقررات سايت مي باشد .

توجه ، توجه خیلی مهم : لطفا ایمیل خود را بدون www وارد کنید و از درستی ایمیل خود مطمئن باشید زیرا یک نسخه از فایل نیز به صورت خودکار به ایمیل شما ارسال می گردد.

بعد از پرداخت آنلاین توسط کارتهای بانکی تحت شتاب لینک دانلود فایل بصورت اتوماتیک برای شما آزاد و نمایش داده می می شود و همچنین اگر در هنگام خرید ایمیل خود را وارد کرده باشید یک نسخه از فایل خریداری شده به ایمیل شما ارسال می شود.

راهنمای دانلود :

 1. ابتدا بر روی گزینه خرید در بالا کلیک کنید سپس نام و ایمیل خود را در کادر وارد و بر روی گزینه ”خریدمحصول“  کلیک کنید.
 2. سپس با انتقال به سامانه پرداخت و انتخاب گزینه ؛ پرداخت از طریق درگاه های بانکی؛  بانک صادر کننده کارت خود را انتخاب و با پرداخت وجه ،لینک  فایل مورد نظر به ایمیل شما بلافاصله ارسال می گردد.

جهت راهنمای پرداخت اینترنتی اینجا کلیک کنید

banksLogo1

chanal

درباره‌ی ایرانی داک

avatar
ایرانی داک پایگاه علمی سالم در زمینه پروپوزال، پایان نامه، مقاله، پروژه و تحقیقات دانشجویی در مقاطع تحصیلی کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترای می باشد؛ با افتخار به اینکه عملکرد تخصصی، پژوهشگری ، احاطه بر موضوع ، توجه به اصول، ضوابط و معیار های علمی ، دانش روز ، توانمندی حرفه ای، آن تایم بودن و پذیرش مسئولیت کامل مشاوره پروژه ها و تحقیقات متقاضی از ویژگی های عملکردی متخصصین کارآزموده این مجموعه علمی ـ فرهنگی است.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


× 8 = پنجاه شش