بروزترین پروژه های ایرانی داک
خانه » پروژه، مقاله، تحقیق » دانلود تحقیق بررسی رابطه بین سبک های رهبری مدیران با یادگیری سازمانی در مدارس
دانلود تحقیق بررسی رابطه بین سبک های رهبری مدیران با یادگیری سازمانی در مدارس

دانلود تحقیق بررسی رابطه بین سبک های رهبری مدیران با یادگیری سازمانی در مدارس

شرح مختصر :

    در دهه های اخیر، سازمان ها به منظور حفظ وضعیت رقابتی خود از مفهوم کیفیت جامع به سمت مفاهیم یادگیری، نوآوری و بهبود مستمر در سطح جهاتی حرکت کرده اند (Neefe, 2001 )؛ زیرا سازمان ها به عنوانمجموعه ای از افراد و گروه های انسانی در معرض تحولات وسیع و پرشتاب محیطی قرار دارند و به مرور زمان در زمینه اقدامات و فعالیت های خود، آموخته هایی را کسب می کنند. به عبارت دیگر سازمانها نیز مانند افراد دارای توان یادگیری هستند. از اینرو، موضوع یادگیری سازمانی در کانون توجه تئوری های جدید سازمان و مدیریت قرار گرفته است و می توان نتیجه گرفت که یکی از چالش های مهم در سطوح مختلف مدیریتی، افزایش توان یادگیری سازمانی است ( Mohammadi, 1380 ). هر چند که مدل سازمان یادگیرنده در ابتدا برای سازمان های صنعتی ارائه شد ( senge,1990)، ولی سازمان های آموزشی به طور عام و دانشگاه ها و دانشکده ها نیز مصون از تغییرات محیطی نبودند و ناچار شدند برای حفظ بقا و رشد و توسعه، خود را با تغییرات محیطی تطبیق دهند . این تغییرات، مدیریت مؤسسات آموزشی را در دهه های اخیر با چالش مواجه ساخته و سبب شده است تا سازمان های آموزشی در روشها و ابزارهای مدیریت خود، به منظور مبارزه با چالش های پیش رو مانند تقاضا برای آموزش اثر بخش بیشتر آموزش ها، جهانی شدن و به تبع آن افزایش رقابت و بازار محوری تغییراتی را ایجاد کنند (62:Abbasi & Hegazi, 1389 ) .

فهرست مطالب

 • چکیده
 • مقدمه
 • یادگیری سازمانی
 • مؤلفه های یادگیری سازمانی از دیدگاه صاحبنظران
 •  سبک رهبری
 • رده شناسی مدل های رهبری و مدیریت
 •  بحث و نتیجه گیری
 • منابع
 • عنوان :  تحقیق بررسی رابطه بین سبک های رهبری مدیران با یادگیری سازمانی در مدارس
 • قالب: word و قابل ویرایش
 • تعداد صفحات: 19 صفحه
 • قیمت:  7500 تومان   5000 تومان

کليک جهت خريد کالا ، به منظور پذيرش قوانين و مقررات سايت مي باشد .

توجه ، توجه خیلی مهم : لطفا ایمیل خود را بدون www وارد کنید و از درستی ایمیل خود مطمئن باشید زیرا یک نسخه از فایل نیز به صورت خودکار به ایمیل شما ارسال می گردد.

بعد از پرداخت آنلاین توسط کارتهای بانکی تحت شتاب لینک دانلود فایل بصورت اتوماتیک برای شما آزاد و نمایش داده می می شود و همچنین اگر در هنگام خرید ایمیل خود را وارد کرده باشید یک نسخه از فایل خریداری شده به ایمیل شما ارسال می شود.

راهنمای دانلود :

 1. ابتدا بر روی گزینه خرید در بالا کلیک کنید سپس نام و ایمیل خود را در کادر وارد و بر روی گزینه ”خریدمحصول“  کلیک کنید.
 2. سپس با انتقال به سامانه پرداخت و انتخاب گزینه ؛ پرداخت از طریق درگاه های بانکی؛  بانک صادر کننده کارت خود را انتخاب و با پرداخت وجه ،لینک  فایل مورد نظر به ایمیل شما بلافاصله ارسال می گردد.

جهت راهنمای پرداخت اینترنتی اینجا کلیک کنید

banksLogo1

درباره‌ی ایرانی داک

avatar
ایرانی داک پایگاه علمی سالم در زمینه پروپوزال، پایان نامه، مقاله، پروژه و تحقیقات دانشجویی در مقاطع تحصیلی کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترای می باشد؛ با افتخار به اینکه عملکرد تخصصی، پژوهشگری ، احاطه بر موضوع ، توجه به اصول، ضوابط و معیار های علمی ، دانش روز ، توانمندی حرفه ای، آن تایم بودن و پذیرش مسئولیت کامل مشاوره پروژه ها و تحقیقات متقاضی از ویژگی های عملکردی متخصصین کارآزموده این مجموعه علمی ـ فرهنگی است.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


9 − = هفت