بروزترین پروژه های ایرانی داک
خانه » پرسشنامه » دانلود پرسشنامه تيپهاي تشخيصي ‎A و ‎B ولتوس ‎
دانلود پرسشنامه تيپهاي تشخيصي ‎A و ‎B ولتوس ‎

دانلود پرسشنامه تيپهاي تشخيصي ‎A و ‎B ولتوس ‎

شرح مختصر:

بسمه تعالي

اندیشمند گرامي، پرسشنامه اي كه پيش رو داريد، جهت انجام پژوهشي است تحت تيپهاي تشخيصي ‎A و ‎B ولتوس ‎می باشد. پرسشنامة زير را، با كشيدن دايره دور پاسخي كه با ويژگيهاي شخصيتي شما منطبق است، پر كنيد. تا مي‎توانيد سريع پاسخ دهيد و هيچ سؤالي را بدون پاسخ نگذاريد.

اعتبار و روايي:

 • اين پرسشنامه شامل 25 سؤال به صورت پاسخهاي بلي ‎- خير، نمي‎دانم است كه برحسب نمرة‌ متوسط 13 در مورد تيپ شخصيتي آزمودني قضاوت مي‎گردد.
 • در اين پرسشنامه نمره بيشتر از حد متوسط تمايل به تيپ ‎A، كمتر از متوسط تمايل به تيپ ‎B و كمتر از 5 تمايل شديد، تيپ ‎B، و بيشتر از 20، تمايل شديد به تيپ ‎B را مي‎رساند.
 • اعتبار اين آزمون نيز، مثل ساير آزمونها در اكثر بررسيها بالاتر از 70% يا 80% بوده است.

تعدادی از سوالات

 1. آيا در مكالمات روزمرة‌خود روي برخي كلمات تأكيد مي‎كنيد؟
 2. آيا به طور سريع غذا مي‎خوريد و به طور سريع حرف مي‎زنيد؟
 3. به نظر شما بايد به كودكان ياد داد تا بهترين باشند؟
 4. آيا وقتي كسي كند كار مي‎كند بي‎حوصلگي نشان مي‎دهيد؟
 • عنوان پرسشنامه: تيپهاي تشخيصي ‎A و ‎B ولتوس ‎
 • قالب: word و قابل ویرایش
 • تعداد سوالات: 25 سوال
 • قیمت: 2500 تومان

کليک جهت خريد کالا ، به منظور پذيرش قوانين و مقررات سايت مي باشد .

کليک جهت خريد کالا ، به منظور پذيرش قوانين و مقررات سايت مي باشد .

توجه ، توجه خیلی مهم : لطفا ایمیل خود را بدون www وارد کنید و از درستی ایمیل خود مطمئن باشید زیرا یک نسخه از فایل نیز به صورت خودکار به ایمیل شما ارسال می گردد.

بعد از پرداخت آنلاین توسط کارتهای بانکی تحت شتاب لینک دانلود فایل بصورت اتوماتیک برای شما آزاد و نمایش داده می می شود و همچنین اگر در هنگام خرید ایمیل خود را وارد کرده باشید یک نسخه از فایل خریداری شده به ایمیل شما ارسال می شود.

راهنمای دانلود :

 1. ابتدا بر روی گزینه خرید در بالا کلیک کنید سپس نام و ایمیل خود را در کادر وارد و بر روی گزینه ” خرید که به رنگ آبی است “  کلیک کنید.
 2. سپس با انتقال به سامانه پرداخت و انتخاب گزینه ؛ پرداخت از طریق درگاه های بانکی؛  بانک صادر کننده کارت خود را انتخاب و با پرداخت وجه ،لینک  فایل مورد نظر به ایمیل شما بلافاصله ارسال می گردد.

جهت راهنمای پرداخت اینترنتی اینجا کلیک کنید

banksLogo1

نام شما (الزامی)

ایمیل شما (الزامی)

موضوع

پیام شما

درباره‌ی ایرانی داک

avatar
ایرانی داک پایگاه علمی سالم در زمینه پروپوزال، پایان نامه، مقاله، پروژه و تحقیقات دانشجویی در مقاطع تحصیلی کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترای می باشد؛ با افتخار به اینکه عملکرد تخصصی، پژوهشگری ، احاطه بر موضوع ، توجه به اصول، ضوابط و معیار های علمی ، دانش روز ، توانمندی حرفه ای، آن تایم بودن و پذیرش مسئولیت کامل مشاوره پروژه ها و تحقیقات متقاضی از ویژگی های عملکردی متخصصین کارآزموده این مجموعه علمی ـ فرهنگی است.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


نُه × = 27