بروزترین پروژه های ایرانی داک
خانه » پروژه، مقاله، تحقیق » دانلود پروژه توسعه اقتصادي و سرمايه اجتماعي : نقدي از منظر روش شناختي
دانلود پروژه توسعه اقتصادي و سرمايه اجتماعي : نقدي از منظر روش شناختي

دانلود پروژه توسعه اقتصادي و سرمايه اجتماعي : نقدي از منظر روش شناختي

شرح مختصر :

در طي سده اخير، محور تئوري­سازي توسعه از سرمايه فيزيكي به سرمايه انساني و سپس به سرمايه اجتماعي تغيير كرده و اين فرايند آزمون و خطا هزينه­هاي زيادي را به كشورهاي در حال توسعه تحميل كرده است. از يك طرف كشورهاي در حال توسعه بدون اتخاذ رويكرد انتقادي، تئوري­هاي وارداتي را پذيرفته­اند و از طرف ديگر كشورهاي توسعه­يافته نيز اين تئوري­ها را در بافتار اجتماعي خود ارايه داده­اند. تئوري­هاي آنها، تطور بافتار و مختصات جوامع آنها را باز مي­تاباند. سرمايه اجتماعي،‌مفهومي است كه در طي دهه 1990 به عنوان عامل توسعه عنوان شده است. ناكامي ناشي از تجربه سياست­هاي تعديل اقتصادي باعث شد تا اين نظريه به سرعت در كشورهاي رو به توسعه بسط پيدا كند. با اين حال، سرمايه اجتماعي نيز براي مختصات زماني-مكاني خاصي ارايه شده و دروني­سازي آن بايد با توجه به ملاحظات روش­شناختي صورت پذيرد. از اين روي در اين مقاله تلاش مي­شود تا گزاره «سرمايه اجتماعي، عامل توسعه» با توجه به مباني پارادايم­هاي حاكم بر تئوري­سازي علوم اجتماعي، ارزيابي شود. گزاره مزبور در چارچوب موازين پارادايم نيوتني ارايه شده و در ادامه نشان داده مي­شود كه تصوير پارادايم كوانتومي از جهان براي تئوري­سازي توسعه مناسبت بيشتري دارد. سپس چارچوب تئوري توسعه مبتني بر پارادايم كوانتومي معرفي مي­شود و در نهايت گزاره «سرمايه اجتماعي، عامل توسعه» ارزيابي مي­شود.

فهرست مطالب

 • چكيده
 • مقدمه
 • پارادايم كوانتوم
 • تئوري توسعه
 • سرمايه اجتماعي و توسعه
 • نتيجه­گيري
 • فهرست منابع و مآخذ
 • الف: منابع فارسی
 • ب: منابع لاتین
 • عنوان پروژه: توسعه اقتصادي و سرمايه اجتماعي : نقدي از منظر روش شناختي
  قالب: word و قابل ویرایش
 • تعداد صفحات: 28 صفحه
 • قیمت: 12000 تومان  9000 تومان

کليک جهت خريد کالا ، به منظور پذيرش قوانين و مقررات سايت مي باشد .

کليک جهت خريد کالا ، به منظور پذيرش قوانين و مقررات سايت مي باشد .

توجه ، توجه خیلی مهم : لطفا ایمیل خود را بدون www وارد کنید و از درستی ایمیل خود مطمئن باشید زیرا علاوه بر دانلود فایل، یک نسخه از آن نیز به صورت خودکار به ایمیل شما ارسال می گردد.

بعد از پرداخت آنلاین توسط کارتهای بانکی تحت شتاب لینک دانلود فایل بصورت اتوماتیک برای شما آزاد و نمایش داده می شود و همچنین اگر در هنگام خرید ایمیل خود را وارد کرده باشید یک نسخه از فایل خریداری شده به ایمیل شما ارسال می شود.

راهنمای دانلود :

 1. ابتدا بر روی گزینه خرید در بالا کلیک کنید سپس نام و ایمیل خود را در کادر وارد و بر روی گزینه ” خرید که به رنگ آبی است “  کلیک کنید.
 2. سپس با انتقال به سامانه پرداخت و انتخاب گزینه؛ پرداخت از طریق درگاه های بانکی؛ بانک صادر کننده کارت خود را انتخاب و با پرداخت وجه، بلافاصله لینک دانلود فایل مورد نظر برای شما نمایش داده می شود و یک نسخه از آن نیز به ایمیل شما ارسال می گردد.

جهت راهنمای پرداخت اینترنتی اینجا کلیک کنید

banksLogo1

نام شما (الزامی)

ایمیل شما (الزامی)

موضوع

پیام شما

درباره‌ی ایرانی داک

avatar
ایرانی داک پایگاه علمی سالم در زمینه پروپوزال، پایان نامه، مقاله، پروژه و تحقیقات دانشجویی در مقاطع تحصیلی کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترای می باشد؛ با افتخار به اینکه عملکرد تخصصی، پژوهشگری ، احاطه بر موضوع ، توجه به اصول، ضوابط و معیار های علمی ، دانش روز ، توانمندی حرفه ای، آن تایم بودن و پذیرش مسئولیت کامل مشاوره پروژه ها و تحقیقات متقاضی از ویژگی های عملکردی متخصصین کارآزموده این مجموعه علمی ـ فرهنگی است.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


+ 1 = شش